strona główna / biuro / nasza oferta

usługi

ae  fusion Studio zapewnia obsługę architektoniczną i inżynierską na wszystkich etapach procesu budowlanego. Dodatkowo oferuje pomoc w zakresie projektowania architektury mniejszej skali (wnętrz, mebli, wzornictwa przemysłowego), wizualizacji, modelowania, grafiki i designu dla naszych klientów w Polsce i za granicą.
 
Oferowane usługi:
Projektowanie wielobranżowe (budowy, przebudowy, remonty, poprawa parametrów energetycznych) od wstępnych koncepcji popartych wyczerpującymi analizami, inwentaryzacjami poprzez projekty szczegółowe, międzybranżowe ustalenia projektowe poszczególnych rozwiązań, detali, uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień i pozwoleń, pomoc w przeprowadzeniu procedur przetargowych, sprawdzanie projektów, nadzory aż po zakończenie procesu budowy.
 
Współpraca z biurami i firmami w Polsce, w Niemczech i Wielkiej Brytanii, umożliwia korzystanie z ich doświadczenia, aby znaleźć dla każdego projektu najodpowiedniejsze rozwiązanie. Biuro oferuje również serwis dwujęzyczny dla Klientów z poza granic (angielski, niemiecki).
 
Nasze usługi cechuje silne zaangażowanie na rzecz Klientów, a także społeczności publicznej i zainteresowanych użytkowników. Wysoki poziom osobowy w połączeniu z szacunkiem dla cennych zasobów czasu i kosztów charakteryzuje nasz stosunek do pracy a budynki przez nas kreowane są świadectwem zdolności konstruowania konkretnych rzeczy z pomysłów rodzących się w głowach naszych i naszych Klientów.
 
W celu szerszego zapoznania się z oferowaną usługą prosimy o kontakt na: 
 
studio@aefusion.com
 
Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w celu prezentacji szczegółów naszej oferty oraz omówienia
warunków przyszłej współpracy.