strona główna / biuro / partnerzy

partnerzy

Alicja Kiszczuk, zarejestrowana jako Architekt w Polsce (MPOIA) oraz w Wielkiej Brytanii (Chartered Membership of the RIBA)
 
Założyciel i Prezes Zarządu ae fusion Studio
 
Ukończyła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, wydziale Architektury Wnętrz “Ecole Superieure d'Arts Appliques aux industries de l'Ameublement et de l'Architecture d'Interieur" (Ecole Boulle) w Paryżu oraz studia podyplomowe na wydziale Ekonomii i  Zarządzania Firmami w KSB Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz liczne kursy  t.j.: Event Design w Central Saint Martins College of Arts and Design w Londynie, sporządzania wycen, czy psychologii biznesu. 
 
W 2010 Alicja założyła ae fusion Studio z ponad 9 – letnim doświadczeniem zdobywanym w kraju i za granicą w biurach o międzynarodowym profilu takich jak Foster & Partners w Londynie czy Atelier Christian  de Portzamparc w Paryżu. W Polsce prowadziła wielobranżowe biuro ”Teleprojekt” jako Dyrektor Oddziału w Krakowie.
 
Poprzez swoja edukację i przebieg kariery Alicja nabyła nie tylko umiejętności biznesowe i managerskie, ale także teoretyczną i praktyczną wiedzę, o tym jak poprowadzić projekt wraz z koordynacją branż od A do Z.
 
Dirk Pfeifer, zarejestrowany jako Architekt w Niemczech (AKNW) oraz w Wielkiej Brytanii (ARB)
 
Partner i Design Director
 
Podczas międzynarodowej edukacji w Niemczech, we Włoszech i studiów podyplomowych w U.S.A. (Fulbright Scholar)  oraz ponad 10-letnie go doświadczenia pracy w międzynarodowych biurach takich jak Rafael Vinoly w Nowym Yorku czy Foster & Partners w Londynie, Dirk pracował nad wielkimi założeniami projektowymi, które otrzymały międzynarodowe nagrody w sektorze zarówno publicznym jak i prywatnym. Posiada on zarówno umiejętności designerskie jaki i szeroką wiedzę na temat nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych stosowanych w wykonawstwie.